ПРЕСС-ЦЕНТР
USD: 26.17 26.49  EUR: 32.13 32.71 

Олег Скрипка

18 квітня, 13:00 
інтернет-конференція з онлайн-трансляцією
Олега Скрипки, 
українського музиканта, лідера гурту "Воплі Відоплясова"Говоритимемо про творчість Олега на його волонтерську діяльність, проблеми і перспективи розвитку українського шоу-бізнесу, введення квот на українську музику, фронтовий тур до зони АТО, а також про кроки, які мають зробити держава і суспільство для того, щоб повернути Крим і Донбас Україні не тільки фізично, а й за змістом та поглядами людей.

Олег Скрипка

Народився у місті Совєтабад Ленінабадської області Таджицької РСР (сьогодні смт. Гафуров Согдійського вілоята, республіка Таджикістан) у сім'ї українських переселенців. 
Мама Олега, Ганна Олексіївна, родом з маленького села, що на Курщині, а батько, Юрій Павлович, – з хутора на Полтавщині.

З 1986 року Олег – незмінний лідер гурту "Воплі Відоплясова".

2004 року Олег Скрипка - співорганізатор фестивалю "Країна Мрій". 
Під егідою "Країни Мрій" Олег бере, також, участь у різносторонній видавничій і просвітницькій діяльності. 

Паралельно засновував фестиваль сучасної української рок-музики – "Рок-Січ". Основна мета фестивалю – підтримка національної рок-культури. 
Це перший і єдиний столичний фестиваль, на якому одночасно з трьох сцен лунає українська рок-музика. 
У 2010 році "Рок Січ" набула статусу екологічного фестивалю, а з 2013 року – міжнародного, ставши україно-шведським.

У 2008 році Міністерство культури і туризму України висунуло кандидатуру Олега Скрипки на здобуття Шевченківської премії як "режисера-постановника етнічного фестивалю "Країна Мрій". 

У 2013 році Скрипка ініціював ще один масштабний проект – Фестиваль "Монмартр на Андріївському узвозі".

З 2016 року веде програму "Країна Мрій" на радіо Країна ФМ.

Олег Скрипка разом із своїм гуртом "ВВ" активно підтримує воїнів на передовій. 
Гурт виступає у Мар’їнці, Констянтинівці, Селідово, Дебальцево та опікується бійцями полку "Дніпро-1". 

Особисто Олег Скрипка проводить ряд мистецьких благодійних проектів на підтримку дитячого кардіологічного центру. 
Зокрема, "Великі французьки вечорниці" та "Великі дитячі бали".

Приєднуйтесь до нашої інтернет-конференції та ставте свої запитання! 
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
15.04.2017 07:11:10
Ось до Вас ніяких питань - тільки повага за те що Ви робите ))) Всі питання до тих з 450 та тих що коло них.
Разом з тим Ваше ставлення до організації програми з небюджетних фондів щодо викупу зброї у бойовиків. Такий лосвіт подолання конфлікиів є у світі, але він не публічний.
15.04.2017 11:52:22
Пане Олеже, щиро дякую за Вашу творчість. Пісня "Весна' і досі моя улюблена!!! Цікаво знати Ваші плани на найближче майбутнє?
15.04.2017 12:09:24
Сейчас много говорят о том, что рано или поздно и Крым, и весь Донбасс вернутся в состав Украины. Но нужны ли нам эти регионы в том виде, в котором они существуют сейчас - со всеми их «Путин, прийди»? Как сделать так, чтобы Крым и Донбасс стали по-настоящему украинскими, а не просто вернулись в состав Украины?
15.04.2017 12:13:14
Як ви ставитесь до того, що СБУ заборонила в”їзд російській учасниці Євробачення Самойловій в Україну? І чи це випадково Росія, на Ваш погляд, вирішила відправити до Києва співачку з обмеженими можливостями? Щоб її “завернули”, і можна було звинуватити українців в нетолерантності?
16.04.2017 08:45:12
Пане Олеже, велике Вам галицьке спасибі за те, що подарували новому поколінню українців знайомство з творчістю нашого великого земляка  Богдана Весоловського. Ваш  альбом "Жоржина" став направду дуже несподіваним і у вашій творчій доробці і для нас, Ваших пошановувачів. Для сучасного пересічного українця Ви відкрили розуміння того, що таке галицький ресторанний шансон тих часів,  - це елегантна лірика,  проникливі тексти і прекрасна музика. У мене запитання: які наступні проекти? Яким буде Ваш наступний альбом? Дякую вам за Вашу творчість! Ви - наша гордість і надія!
16.04.2017 08:48:26
Доброго дня, Олеже!
Ось тут прочитала, що Ви проводите "Великі французьки вечорниці" та "Великі дитячі бали", але я вперше про це чую(((нажаль.
Можете детальніше розказати, де проходять ваші бали і як на них потрапити. 
Дякую
16.04.2017 08:54:37
Олег, а можно цену на входной билет на фестиваль "Країна мрій" сделать более демократичной? Всей семьей как то не получается у вас отдохнуть. Мало того что все и так очень дорого и не особо разнообразно, так еще и дорогущий вход. При всем уважении, фестиваль дело нужное и хорошо, что он есть. Пирогово - прекрасное место, но билеты очень дорогие. Спасибо
16.04.2017 10:24:28
Чи пам'ятаєте Ви свій перший концерт в зоні АТО? коли це було і де? Якими були ваші оті найперші відчуття на фронті? Як сприймали вас хлопці? Чи потрібна їм такого роду підтримка і якщо так то можливо владі треба більше уваги приділити такому виду гумдопомоги своїм громадянам на Сході (як воякам, так і мирному населенню)?  Під гумдопомогою я маю на увазі такі концерти. Дякую Вам!
16.04.2017 10:40:08
Скажіть, будь-ласка, в яких містах Ви будете з концертами з оркестром НАОНІ? Тернопіль Вас просто обожнює!! Приїздіть неодмінно!!!
16.04.2017 11:01:15
Олеже, якби не Ви, я б і не знала, що у нас є таке поняття як "український джаз" і ніколи б не дізналася про Богдана Весоловського. "Жоржина" - це саме той проект, який несе ще й просвітницьку місію і прослявляє Україну у світі. Бо зазвчиай образ України - то вічна шароварщина, дуже вузький і стандартний набір ентнічних так би мовити ознак. А ми значно глибші, і талановитіші, і у нас багата  музична історія. Не полишайте цю ідею - розвиньте її глибше! дя-ку-ю!
16.04.2017 11:08:23
Олег, Вы бы хотели сняться в кино?  в каком амплуа вы себя видите? спасибо за ответ
16.04.2017 11:22:21
В прошлом году в интервью Дмитрию Гордону Вы сказали, цитирую источник: "Донбасс, безусловно, вернется в Украину, а Крым, скорее всего, получит статус полунезависимой территории, которая будет тесно сотрудничать с Украиной. Иначе не выживет.
Украина никогда крымчанам не простит. Украинцы не россияне, они не будут себя навязывать".  Прокомментируйте, пожалуйста, свою же цитату год спустя. Если Вы за возвращение Крыма Украине, пусть и на полу-условиях, но говорите, что украинцы не простят крымчанам предательства, то зачем это все? зачем тесно сотрудничать, если помириться, по Вашему мнению, нереально?
17.04.2017 16:59:21
Наскільки відомо, Ви зайнялись останнім часом проектами для дітей. Наприклад, готуєте збірку нот для музичних шкіл з піснями ВВ, і ще один проект - Рок до зірок. Чому Ви вирішили звернути благодійну діяльність саме на дитячу категорію?
18.04.2017 12:29:13
Насколько изменилось ваше отношение в жителям Донбасса после концертов в Северодонецке и других городах? Когда закончится гибридная война в Донбассе? Нужно ли бороться за жителей ОРДЛО, продвигая украинскую культуру и музыку?