ПРЕСС-ЦЕНТР
USD: 26.17 26.49  EUR: 32.13 32.71 

Сергей Комнатный

Интернет-конференция 
Сергея Комнатного,
первого заместителя председателя правления 
Государственного фонда содействия молодежному жилищному строительству, 
на тему:
"Покупка квартиры с помощью государства"

Сергей Комнатный ответит на вопросы относительно настоящих возможностей улучшения жилищных условий с помощью государственных программ, перспектив государственных жилищных программ и модернизации Госмолоджилья в ближайшем будущем, возможности получения дополнительных преференций при выплате уже взятого льготного кредита. 

Комнатный Сергей Александрович, первый заместитель председателя правления Государственного фонда содействия молодежному жилищному строительству,
В 2003 году окончил Академию муниципального управления, получил специальность правоведение.
В 2013 году получил степень кандидата педагогических наук.
В 2016 году окончил Институт экономики, экологии и права, получил специальность международная экономика.
С 2010 по 2015 годы занимал должность директора Ипотечного центра Государственного фонда содействия молодежному жилищному строительству в г. Киеве и Киевской области.
С 2015 года работает первым заместителем председателя правления Госмолоджилья.

Присоединяйтесь к интернет-конференции и задайте вопросы нашему гостю!
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
08.09.2016 10:54:17
Сергей, добрый день! Существуют ли сегодня действующие программы по льготному кредитованию?
Вітаю всіх та дякую за виявлений інтерес до даної теми. Сподіваюся надати всім всеохоплюючі відповіді.
Сергію, на сьогодні існують програми пільгового державного кредитування, які фінансуються за рахунок коштів місцевих бюджетів. Фінансування даних програм з державного бюджету, нажаль, в останні два роки не відбувається. В поточному році місцевим бюджетами передбачено 88 млн. грн. на реалізацію даних житлових програм. Звичайно, цих коштів замало, так як у нас 58 тисяч молодих сімей потребують житлового забезпечення. Сподіваємось на відновлення фінансування з державного бюджету у наступному році.
Про умови діючих житлових програм та стан їх реалізації ви можете дізнатися тут: http://www.molod-kredit.gov.ua/cms/pilgoviy-kredit.html
08.09.2016 10:58:18
Сергей, добрый день!

Спасибо за возможность задать вопросы.

Есть ли льготы по покупке жилья для переселенцев из зоны АТО?
Нажаль, на сьогоднішніх день не лише пільг не має, але й не має законом встановленої можливості внутрішньо переселеним особам брати участь у програмах фонду, у зв’язку з тим, що основною вимогою для участі у програмі є підтвердження громадянином перебування на квартирному обліку за місцем реєстрації, що з зрозумілих причин не може підтвердити переселенець. Фонд вже другий рік поспіль ініціює внесення змін до нормативно-правових актів, якими регулюються програми в частині незастосування даної вимоги до ВПО.
08.09.2016 10:58:51
Сергей, добрый день!

На сколько лет выдаются кредиты?
Олено, кредити видаються на період до 30 років
08.09.2016 11:01:55
Предусмотрена ли возможность получения жилья для многодетных семей?
Багатодітні сімї мають право на участь у програмах фонду у разі, якщо вони потребують покращення житлових умов, за програмою пільгового молодіжного кредитування вони мають переважне право на отримання такого кредиту.
08.09.2016 11:02:22
От каких факторов зависит размер первого взноса?
Мінімальний розмір першого внеску задекларований в самих програмах. За програмою пільгового кредитування він складає 6% плюс понаднормативна вартість, якщо така є.
08.09.2016 11:02:37
Сергей, добрый день!

С какого возраста можно пробовать получить льготный кредит на жилье?
з 18-ти років
08.09.2016 11:05:39
Сергей, добрый день!

Озвучьте, пожалуйста, сколько семей получили жилье за период 2013 - 2016гг.
Артеме, протягом 2013-2016 рр житло отримали 4 979 сімей. В тому числі за програмами пільгового кредитування - 1327 сім'ї, будівництва (придбання) доступного житла - 1 787 сімей , здешевлення вартості іпотечних кредитів - 1 865 сімей.
08.09.2016 11:06:53
Можно досрочно выплатить деньги по кредиту, или обязательно платить энную сумму каждый месяц на протяжении 30-ти лет?
Так, Іванко,можна! Програма передбачає можливість дострокового погашення кредитних зобов’язань без застосування штрафних санкцій.
08.09.2016 11:07:56
Подскажите пожалуйста,нужны справки про доходы мужа,если их нет, он работает не официально,что тогда?
Сергію, обов’язково! Однією з вимог при наданні кредиту є підтвердження платоспроможності позичальника.
08.09.2016 11:12:52
Добрый день! 

Хотел приобрести квартиру по программе "кредитування за рахунок коштів Фонду", но оказалось что в Николаеве нет аккредитованых объектов где можно приобрести квартиру по вышеуказанной программе.

Как выйти с тупиковой ситуации, ведь есть возможность взять кредит но нет чего взять? Будет ли возможность приобрести квартиру в новостроях которые сданы в эксплуатацию но не были акредитованы?
Дякую за запитання. В червні 2016 року дійсно був зданий в експлуатацію закінчений об'єкт в м. Миколаєві. Вільних квартир в ньому не залишилося. Що стосується придбання квартири в новобудовах, які здані в експлуатацію або з вторинного ринку житла, слід зазначити наступне: відповідно до порядку формування переліку об'єктів на придбання яких можуть бути використані кредитні кошти Фонду, що затверджено рішенням Правління, можуть допускатися об'єкти, які збудовані не більш ніж 20 років тому чи реконструйовані не більш ніж 15 років тому. отже, якщо потенційний позичальник відповідає вимогам Положення про порядок надання пільгових кредитів, то в такому разі він може отримати вказаний кредит на придбання житла в об'єкті, який не включено до переліку.
08.09.2016 11:16:34
Банк аркада реализует квартиры в кредит под 10 процентов годових на 30 лет. Значит механизм рентабельный и выгоден. Не изобретайте велосипед - 10 процентов или меньше на 30 лет-ведь благополучие человека- это забота государства.
Що стосується пропозицій на ринку іпотечного кредитування можу зазначити наступне. Відповідно до вимог Національного банку відсотки за користування іпотечним кредитом не можуть бути нижчими за ставку рефінансування від Нацбанку. Вона на сьогоднішній день складає 15,5%. Таким чином, всі фінансові структури, які пропонують нижчі ставки за кредитами, дещо недомовляють, і у їхніх договорах закладені приховані комісії або штрафні санкції, то ж кінцева ставка для споживача буде значно вищою.
08.09.2016 11:18:39
Почему цена квадратного метра по программам фонда выше чем при покупке на прямую у застройщика?
Олександре, мені не відомо про такі випадки. Якщо у Вас є такі приклади, зверніться до мене особисто у приймальню за номером 275-14-37.
08.09.2016 11:19:53
Я как молодой и одинокий человек, готов купить квартиру и не нуждаюсь в программах фонда. Освободите меня от уплаты налогов в ПФ, НДС и других. Таким образом квартира подешевеет и я смогу ее купить. Зачем все усложнять?
Олександре, Ваше питання виходить за межі компетенції Фонду. Раджу звернутися до Уряду, або до профільного комітету Верховної Ради.
08.09.2016 11:25:06
Сергей Александрович, здравствуйте!
Мы с мужем - рядовая семья, оба - на скромных зарплатах, плюс живем в арендованном жилье. Скажите, какие у нас есть возможности купить себе квартиру? Таких, как мы - тьма, я вообще не понимаю, за какие деньги люди покупают квартиры в дорогих ЖК. Возможно, есть льготы или рассрочки, о которых я не знаю? Просветите, пожалуйста! Очень тяжко работать и тянуть аренду.
Галино, дякую за запитання!
Нормативно в Україні діє ряд житлових програм, покликаних забезпечити громадян житлом. Нажаль, не завжди держава відповідає за своїми зобов’язаннями. Два роки поспіль програма не фінансується з держбюджету. Фінансування можливе лише за рахунок коштів місцевих бюджетів в досить обмежених об’ємах. На наступний рік Фондом надано пропозицію до Уряду відновити фінансування житлових програм в об’ємі 2 млрд. грн., що дасть можливість забезпечити житлом понад 10 000 українських сімей. На моє глибоке переконання відновлення реалізації житлових програм дасть неминуче покращення соціальної складової у державній житловій політиці та принесе певний економічний інтерес державі в цілому. Тому прошу Вас і кожного українця, який потребує покращення житлових умов, звертатися до Уряду та до нардепів з метою підтримки ініціатив Фонду з даного питання. Сподіваюся, що разом у нас все вийде!
08.09.2016 11:26:21
Можно ли купить квартиру в рассрочку без первого взноса?
Галино, перший внесок є обов’язковим за програмою Фонду, але, враховуючи соціальну складову програми, він є мінімальним.
Страницы: 1  2  3