ПРЕСС-ЦЕНТР
USD: 26.96 27.39  EUR: 33.30 33.96 

Уляна Супрун

21 березня о 15:30
інтернет-конференція з онлайн-трансляцією 
Уляни Супрун, в.о. міністра охорони здоров’я України
Говоритимемо про реформу охорони здоров'я України: як це відбуватиметься і навіщо, міжнародні закупівлі ліків та лікарських засобів та Програму "Доступні ліки"- реімбурсацію, яка має початися 1 квітня.
Під час заходу доктор Супрун відповість, також, на запитання читачів порталу liga.net.

Доктор Уляна Супрун 

- професійний лікар-радіолог, громадський діяч;
- директор гуманітарних ініціатив Світового Конгресу Українців у 2014-2016 роках;
- засновниця громадської організації "Захист Патріотів", діяльність якої спрямована, зокрема, на навчання тактичної медицини українських вояків; 
- засновниця Школи реабілітаційної медицини Українського католицького університету.

З серпня 2016 року виконує обов'язки міністра охорони здоров'я України.

Приєднуйтесь до нашої інтернет-конференції та ставте свої запитання! 
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
16.03.2017 22:13:22
Скажіть будь ласка що конкретно Ваша команда зробила для того, аби в Україні нарешті почали рятувати пацієнтів, яким необхідна пересадка? Дякую за відповідь
16.03.2017 22:15:31
Пані Уляно, скажіть чому до сих пір в Україні не працює комплексна система реабілітації?  Комітет ВР відхилив відплаідний проект закону, не надавши альтернативу. Скажіть чи планує  МОЗ вносити альтернативний законопроект?
17.03.2017 11:00:38
Наболевшая тема трансплантации. И даже если тебе повезло, и тебе сделали пересадку необходимого органа, начинаются другие проблемы - одна из них обеспечение препаратами, препятствующих отторжению органа. Очень редким везунчикам не пришлось сталкиваться с "выбиванием" необходимых лекарств. МОЗ на запросы присылает стандартные отписки (нет возможности обеспечить, будут лекарства - получите, ждите), на местах нам конечно всячески пытаются помочь в решении этих вопросов. Много лет работала система централизованных закупок. Сейчас, кажется, этими вопросами должны заниматься на местах. Но или механизм не выработан, или он не работает.
Вы в курсе этих проблем, пани министр?
Пані Супрун, скажіть будь ласка що буде з препаратами, що ви закупили через міжнародні закупівлі, які знаходяться наразі у Охмадит? Срок придатності препаратів які ви закупили закінчується. Тобто вони не придатні для вжитку. Куди ви їх будете дівати? Не кажучи про те, що ці закупки - марно витрачені гроші, в Україні ще й порядку їх утилізації немає.
20.03.2017 22:08:31
Пані Уляно,  на сьогоднішній день, починаючи із червня минулого року зовсім заблокована реєстрація дезінфекційних засобів. Санітарно-епідеміологічну експертизу із усіма її етапами можна зробити, отримати за  її результатами позитивний висновок також можна, але, ані Свідоцтва про державну реєстрацію, ані Методичних вказівок для застосування в закладах охорони здоров’я отримати неможливо із-за ліквідації санітарно-епідеміологічної служби України. В п’ятницю, голова держспоживслужби в онлайн конференції на схоже запитання відповів, що цим відомством внесені зміни в Постанову №908, які б дали змогу вирішити вказане питання. Але, МОЗ заблоковано такі поправки – «до введення в дію зміненого Закону». Переконана, що в   жодній цивілізованій країні світу недопустима ситуація, коли для отрмання дозвільних папірців потрібно майже рік (і це після завершення санітарно-епідеміологічної експертизи, отримання результатів досліджень). То ж скільки можна ще  чекати змін в Закон, чому від чиновницької волокніти  не можливо розпочати випуск дезінфекційних засобів. причому на території України, за економічно вигідними цінами, з хорошою якістю?
20.03.2017 22:10:41
Скажіть, будь-ласка, які кроки Ви плануєте зробити для розвитку сфери трансплантології в Україні. І в які терміни?
Що планується зробити для розвитку системи трансплант-координації?
Яким чином буде заохочуватись важка робота реаніматологів по виявленню потенційного донора та по кондиціонуванню тіла? Чи будуть розроблені відповідні чіткі інструкції?
Чи забезпечені медичні заклади, які потенційно можуть бути базами для забору органів, апаратурою для констатації смерті мозку? Якщо ні, то чи плануєте вирішувати цю проблему?
Чи буде створений єдиний реєстр реципієнтів?
Навіть діючий закон дозволяє це робити. Тож дуже сподіваємося, що МОЗ почне робити ефективні кроки на зустріч людям, які потребують пересадку органа, не гаючи часу. Бо кожен день 9 українців йдуть з життя, не дочекавшись своєї рятівної трансплантації…
Дякую за увагу!
21.03.2017 10:13:06
В каком виде Минздрав видит профилактику лейкоза у маленьких детей?
21.03.2017 10:13:40
Как Вы будете способствовать развитию трансплантации органов и костного мозга в Украине?
Доброго дня, пані міністр! Питання лише частково відноситься до сфери Вашої діяльності, однак не задати його не можу. 
Я працюючий інвалід з дитинства (відсутня нижня кінцівка) й потребую ношення протезу для пересування. Щоб отримати такий протез є абсурдна, з моєї точки зору, процедура: 1. Звернутись до органів соціального забезпечення та отримати направлення до ВКК. 2. Звернутись до ВКК та отримати лист обстеження. 3. Пройти обстеження (окуліст, ЛОР, невропатолог, кардіолок, кров та сеча на аналіз, терапевт, травматолог, хірург). 4. Звернутись до ВКК для отримання висновків про те, що мені потрібний протез!!!!!!!!!! 5. Звернутись до органів соціального забезпечення та отримати направлення до протезного заводу. 6. Заказати протез.
На все, про все, виживши у чергах за талонами, а потом до лікарів, втрачається 15-20 робочих днів. Тобто, я знищую власну відпустку, щоб пройти процедури, які не потрібні взагалі (нащо мені окуліст до ноги або інші лікарі? Чому лікарі кожного разу перевіряють мою потребу в протезуванні? В мене нога виросте?).

Зазначена процедура була запроваджена під час преміювання Юлі Тимошенко, якій з усією "повагою" бажаю хоч раз таке просто пройти.
До "поліпшення" Тимошенчихи все працювало просто: раз на три роки звертався до протезного заводу, який при наявності технічної потреби або ремонтував протез, або виготовляв новий, і сам же направляв до органів соціального забезпечення документи.

Прошу розглянути можливість поліпшення відношення держави до інвалідів. Ми теж люди й маємо якісь прості людські бажання, окрім мандрування поміж кабінетами державних установ, мандрування не задля власної втіхи, а просто з намагання здійснити те, що й так повинні отримати відповідно до закону. Прошу переглянути як вищезазначений порядок, так і всі бюрократичні процедури, що стосуються ще живих людей з особливими потрібностями.

Дякую за увагу.
21.03.2017 15:05:00
Чому затягують хворих яким треба трансплантація до відказу всіх органів, критичного стану, коли пацієнт летить сан авіацією?? Чому моз шукає проблеми пацієнту який хоче потрапити в программу лікування за кордоном за державні кошти? Закон поки приймуть тисячі помруть. Чому протоколи лікування серцевих хвороб не згідні європейським, а друковані з часів СССР??
Страницы: 1  2  3