ПРЕСС-ЦЕНТР
USD: 26.24 26.65  EUR: 32.19 32.88 

Володимир Лапа

17 березня, 11:00
інтернет-конференція з онлайн-трансляцією
Володимира Лапи,
Голови Державної служби України з питань 
безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.


Говоритимемо про загрозу поширення небезпечних хвороб на території України та їх вплив на розвиток українського експорту, контроль якості та безпечності харчових продуктів, гармонізацію українського законодавства до стандартів ЄС та функціонування територіальних органів Держпродспоживслужби.
Під час заходу наш гість відповість також на запитання читачів порталу liga.net.

Коротка біографія

Народився 10 листопада 1972 року у м. Дніпропетровськ.
Закінчив Дніпропетровський державний університет (інженер-системотехнік, "Обчислювальні машини, комплекси, системи та мережі");
Національний університет біоресурсів та природокористування України.
Магістр з менеджменту, "Адміністративний менеджмент".

Трудова діяльність:


1997-2002 рр. - Інформаційно-аналітичне агентство "АПК-Інформ", заступник генерального директора (м. Дніпропетровськ);
2002-2004 рр. - Українська зернова асоціація, заступник генерального директора (м. Київ);
2005-2007 рр. - Українська аграрна конфедерація, керівник аналітичного департаменту (м. Київ);
2007-2014 рр. - Український клуб аграрного бізнесу, генеральний директор (м. Київ);
24 грудня 2014 р. - призначений заступником Міністра аграрної політики та продовольства України;
2 грудня 2015 р. - призначений Першим заступником Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Від 24 лютого 2016 року – Голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. 

Приєднуйтесь до нашої інтернет-конференції та ставте свої запитання! 
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
10.03.2017 12:31:24
Чем закончилась нашумевшая история с отравлением алкоголем?
Как реагирует ваше ведомство на то, что в на полкаїх магазинов тьма-тьмущая фальсификата - настойки, ароматизированніе добавки, концекнтраты?
10.03.2017 12:32:41
Ранее вы фиксировали много жалоб на качество украинског озерна со стороны стран-покупателей. Ситуация разрешилась? В чем основные претензии?
10.03.2017 12:34:48
В Украине некому проводить идентификацию животных. Когда примера будет решена?
11.03.2017 23:37:00
В пос.Акимовка (12тыс. жит) Запорожской обл не создана служба по защите прав потребителей.По заявлению (исх№228) гол.Захарова Н.И.-отсутствует финансирование с бюджета этого подразделения.
На мой запрос в глав.управление Запорожской обл (нач.Шершнев)
уверяют  (№03-06/1136)что оно есть и должно работать.
Мне как потребителю важно знать ,кто мне врет, и кто заставит поставщика холодной воды (Акимжилсервис) поверить мой водомер,пока он окончательно не сгнил за 30 лет без поверки и ремонта.
Все материалы у Шершнева и Захарова есть,если надо отправлю 
еще и вам.Спасибо.
13.03.2017 07:37:01
Доброго дня шановний Володимире Івановичу. Поясніть будь ласка ситуацію, що склалась з дезінфікуючими засобами. На сьогоднішній день санітарно-епідеміологічну експертизу дезінфекційного засобу з усіма її етапами можна зробити, але отримати кінцевий документ, який дозволяє обіг засобу, його застосування, а саме - Свідоцтво про державну реєстрацію та затвердженні Методичні вказівки щодо використання отримати неможливо. Ситуація, що склалася вкарай негативна, адже реєстрація заблокована з червня 2016 року із-за не внесення змін в існуючі законодавчі документи. 
На якому етапі узгодження Постанови КМ України № 908 та коли ж врешті решт буде вирішене вказане питання.
13.03.2017 15:56:27
Доброго дня.
В нашому багатоповерховому будинку (м.Івано-Франківськ, вул. Мазепи 35) починаючи з жовтня 2016року, функціонує стриптиз бар "Парадіз". Оскільки, приміщення в цоколі який не передбачався під такий заклад, там немає належної вентиляції. Тому використовують потужну промислову витяжку (всередині палять сигарети та кальян), яку монтували у вікно в несучій стіні. Режим роботи даного закладу 21:00 до 6:00, тобто нічний. 
Шум та вібрації розносяться по всій будівлі і не дають людям нормально жити в своїх квартирах. 
Подали скарги у всі можливі інстанції, які виявили ряд порушень (відсутність дозволу на нічний режим роботи, відсутність дозволу пожежної служби на діяльність в цьому приміщенні та ін.) 
Держпродспоживнагляд в Івано-Франківській області відповів відпискою, що їм не вистачає даних про підприємця який здійснює цю діяльність, щоб провести заміри і перевірку. Хоча всі дані в них повинні бути, бо виїжали на об'єкт у складі комісії від мера нашого міста. Але приняли пасивну участь, будучи в приміщенні не взяли у адміністратора документи, які їм необхідні як кажуть "для дозволу з Києва" і жодних замірів не проводили, бо були без приладів.

Питання до Вас:
Розцінювати це як бездіяльність Вашої структури в Івано-Франківській області чи це питання грошей - хто заплатив, того і підтримують?!

Прохання до Вас: 
Візьміть це питання на власний контроль, щоб перевірити даний заклад. І при виявленні порушень, дати об'єктивну юридичну оцінку діяльності цього закладу.

Допоможіть вирішити проблему, яка тероризує мешканців 90-та квартир нашого житлового будинку. Дякуємо.
Доброго Дня! Я проживаю у м.Івано-Франківськ на вул. Мазепи 35.
Останніх чотири місяці я і моя сім'я не можуть спокійно проживати,в своїй квартирі в
зв'язку з тим що у підвальному приміщенні відкрився стриптиз клуб "Paradise" де цілу ніч
гучно грає музика,шумить витяжка,під нашими вікнами постійні бійки п'яних відвідувачів і гуркіт машин які 
приїжать в даний заклад.Просимо Вас повпливати на даний заклад!в нас просто вривається терпець!
13.03.2017 17:19:11
Доброго дня Пане Володимир ! Цікавить ваша думка і ставлення до проблемних ситуацій  з нічними розважальними закладами в житлових будинках м.Івано-Франківська. Так за адресою м.Івано-Франківськ , вул.Мазепи 35 , де я мешкаю -- відкрито нічний розважальний заклад, розпустного характеру. Діяльність свою вони здійснюють з 21 год вечора аж до самого ранку. Постійно гучно лунає музика та працює витяжка промислового характеру, яка постійно надокучає жильцям нашого житлового будинку. 
Зверталися з відповідним зверненням і до Івано-Франківського територіального  органу Держпродспоживслужби, яке безпосередньо Вам підпорядковується. Відповідь від них надійшла дуже смішна:  "Нам не вистачає даних про підприємця який здійснює цю діяльність, щоб провести заміри і перевірку,  бо виїзжали на об'єкт з перевіркою в складні комісії". Тобто це можна вважати як бездіяльність Вашої структури в Івано-Франківській області. 
1. Пане Володимир прошу Вас навести порядок в ІФТО Держпродспоживслужби,  оскільки вони не вміло виконують свої функції відповідно до законодавства України.
2. Допоможіть вирішити проблему з нічним розважальним закладом (Парадіз - стриптиз бар) в нашому будинку за адресою м.Івано-Франківськ вул. Мазепи 35, тому що вони порушують спокій мешканців нашого житлового будинку. Дякуємо.
13.03.2017 19:28:16
Доброго дня!Прошу дати відповідь,чи може працювати нічний стриптиз -клуб ,де є кальяни і т.д. у підвалі житлового багатоповерхового будинку?Звертались з заявами у багато інстанцій-безрезультатно.Шум звідти та відвідувачі заважають спати.М.Івано-Франківськ,Вул.Мазепи,35.Дякую
14.03.2017 12:52:30
Запитання з Івано-Франківська. Скажіть, будь ласка, як ставиться Голова Державної служби України до того, що Держпродспоживслужба Івано-Франківська дозволяє працювати нічному клубу Парадіз у житловому  будинку у якому шуми від витяжок та вентиляторів перевищують допустимі норми шуму? А встановлений у тому нічному клубі твердопаливний котел  шкідливими викидами отруює  мешканців під”їзду . Чому  Держпродспоживслужба Івано-Франківська на це не реагує?
Страницы: 1  2  3