ПРЕСС-ЦЕНТР
USD: 26.96 27.39  EUR: 33.30 33.96 

Володимир Омелян

4 квітня, 16:00
інтернет-конференція з онлайн-трансляцією
Володимира Омеляна, міністра інфраструктури України

Говоритимемо про конфлікт з Войцехом Бальчуном, прихід Ryanair і нових лоукост, а також про те, чому не справджуються надії українців на європейські дороги. 
  
Володимир Омелянмолодий український політик та дипломат нової генерації: освічений, проєвропейський, рішучий, прогресивний.

Закінчив Львівський національний університет ім. І. Франка за спеціальністю "Фінанси, міжнародні відносини" та Національний університет "Львівська політехніка" за спеціальністю "Економіка і підприємництво".

Володіє п’ятьма іноземними мовами: англійською, німецькою, французькою, польською, чеською.

Досвідчений державник вищої ланки. Понад 16 років державної роботи.

У віці 21 року почав працювати в Міністерстві закордонних справ України. 
Чотири роки працював у Постійному представництві України при міжнародних організаціях у Відні.

Має досвід роботи у Міністерстві економіки України, Міністерстві закордонних справ України, Міністерстві охорони навколишнього природного середовища України, Міністерстві фінансів України.

Працював заступником Міністра інфраструктури України А.Пивоварського. 

З 14 квітня 2016 року — Міністр інфраструктури України.

Володимир Омелян продовжує політику попереднього міністра А.Пивоварського щодо реформування інфраструктури в Україні.
Ключовий підхід: запровадження європейської практики, європейських норм та стандартів в Україні.

• Перше: реформування державних підприємств за європейським зразком. 
Корпоратизація, незалежне керівництво, нова якість. Позбавлення державних підприємств політичного впливу.

• Друге: залучення в Україну світових компаній: General Electric, Bombardier, DP World, Hutchison Ports. Це – мільярди доларів інвестицій в економіку України, нові робочі місця, високі соціальні стандарти для працівників, конкурентна заплатня.

• Третє: запровадження прозорих процедур закупівель на державних підприємствах та в наданні послуг, боротьба з корупцією.

• Четверте: розвиток цифрової інфраструктури, зручні IT-рішення для громадян і бізнесу, та IT-сервіси для управління.

Приєднуйтесь до нашої інтернет-конференції та ставте свої запитання! 
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
03.04.2017 18:31:46
Чей человек Галущак и почему вы не ушли в отставку, как обещали?
03.04.2017 20:50:44
Владимир, добрый день. Прокомментируете, пожалуйста, скандал в Одесском порту, когда работники требовали убрать из порта частные буксиры, которые сейчас там работают и конкурируют с государственными. 
Насколько это требование законно? Какова по этому поводу позиция министерства? Вы поддерживаете приход инвесторов в порты и в чем преимущества прихода частных компаний?
04.04.2017 10:13:51
Добрий день, пане міністре, підтримайте залізницю. Я залізничник та хочу отримувати достойну заробітну плату за свою роботу. Збільшення тарифів на вантажні перевезення – це збільшення наших зарплат та трішки зменшення прибутків олігархів. Невже ви міністр для олігархів, а не для людей?
04.04.2017 10:16:31
Добрий день. Ви вже не перший рік працюєте у міністерстві транспорту, а 14 квітня буде рівно рік, як ви міністр. Що вдалося за цей рік? Зараз питання не про досягнення Укравтодору, Укрзалізниці, Укрпошти, а саме міністерства, як органу, що реалізує державну політику у сфері транспорту. Назвіть конкретні приклади.
04.04.2017 11:50:17
Міністре, сьогодні був шокований від матеріалу «Кросівки» міністра Омеляна або PayPal — приятель, що платить…» (http://data.ua/krosivki-ministra-omelyana-abo-paypal-priyatel-shho-platit/).  У той час, коли занедбані дороги забирають життя людей, ви витрачаєте мільйони на свій піар! Лише за розміщення статті на сайті  www.eureporter.co  ви заплати 1тис. євро! Звідки такі гроші та чи за ради цього була Революція гідності?
04.04.2017 11:53:14
Добрий день, Володимире! Чи відповідає дійсності інформація, що вашим кумом є Максим Шкіль, який працював помічником регіонала Миколи Демянко? Є інформація, що коли ви прийшли в міністерство, він почав, як не дивно, займатися транспортним бізнесом та став господарем «Перша логістична компанія», яка, що також не дивно, почала вигравати великі тендери. Чи не бачите ви в цьому корупції?
04.04.2017 14:48:23
Прокоментуйте закупівлю Укрзалізницею туалетів вартістю понад 1 млн грн за кожен.
04.04.2017 16:11:41
Прізвища називай, ви задовбали реформатори вже, назви прізвище хто нажитись хоче в порту, або мовчи.
04.04.2017 16:18:57
Скажіть будь-ласка що мені робити якщо я буду бачити як дорожня служба кладе асфальт в воду, тим самим підриваючи Ваш авторитет, витрачаючи бюджетні кошти, знищуючи тим самим мрію про прекрасні сучасні дороги в Україні, чи є гаряча лінія міністерства чи я можу такому працівнику просто зломати ногу щоб він в майбутньому такого не робив? дякую.
04.04.2017 16:21:57
Когда начнутся работы по ВПП в Одесском аэропорту?

Когда интерсити начнут ездить на свою полную возможную скорость?
Страницы: 1  2  3