ПРЕСС-ЦЕНТР
USD: 26.17 26.49  EUR: 32.13 32.71 

Интернет-конференция Леонида Кравчука, Первого Президента Украины на тему: "Как изменится Украина после выборов?" (Фоторепортаж)

27.01.2010

27 января на портале ЛІГА.net состоялась Интернет-конференция Леонида Кравчука, Первого Президента Украины на тему: "Как изменится Украина после выборов?".

"У мене дуже добрий сон. Я сплю скрізь – у поїзді, у літаку. Відверто скажу, мені сни, на які Ви натякаєте, не сняться. Мені сняться сни про щасливу демократичну Україну. І я до цього прагну. А ті люди, які прийшли до влади, і ті, кого Ви в тому числі особисто обрали, не змогли цього зробити – це не моя вина"

"Чи заслуговує Степан Бандера на звання Героя, має вирішити народ. А Президент своїми діями не повинен поглиблювати конфронтацію між людьми старшого покоління, молодшого покоління, сходом і заходом країни. А те, що ми не знаємо справжню історію діяльності Бандери - це факт. А Президент має діяти завжди мудро"

"Юлію Тимошенко я не відношу до оранжевих, це інша політична сила з іншими кольорами і іншими діями, хоча вона реально продовжує, і це важливо, ідеологію Майдану. Сам майдан, якщо пригадати все, що там говорилося – це ніхто не може назвати ворожою силою. Демократія, свобода, незалежність, права людини – це були фундаментальні слова. Тому я підтримую не оранжевих, а Блок Юлії Тимошенко. І вважаю, що вона робить все, щоб Україна була демократичною цивілізованою країною"

"Все проукраїнське сприймається яке проти російське тільки тими, хто по-справжньому не є українцем і не є росіянином. Той, хто справжній росіянин і справжній українець, сприймає це як честь. Людина повинна любити Батьківщину"Данное мероприятие проводится в Пресс-центре Информационного агентства ЛІГАБізнесІнформ
по адресу: Киев, ул. Шамрыло, 23

тел.: (044) 593-16-37
e-mail: press@liga.net
Подробнее о Пресс-центре (press.liga.net) >>>Данное мероприятие проводилось в Пресс-центре Информационного агентства ЛІГАБізнесІнформ по адресу: Киев, ул. Парково-Сырецкая, 23

тел.: (044) 593-16-37
e-mail: press@liga.net
Подробнее о Пресс-центре (press.liga.net)

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter