ПРЕСС-ЦЕНТР
USD: 26.17 26.49  EUR: 32.13 32.71 

Интернет-конференция Валентина Наливайченко, Экс-председателя Службы безопасности Украины (Фоторепортаж)

03.06.2010

3 июня на портале ЛІГА.net состоится Интернет-конференция Валентина Наливайченко, Экс-председателя Службы безопасности Украины.

"Наша відмінність в тому і полягає, що ми хочемо і робимо і розбудовуємо громадську ініціативу знизу догори на базі співробітництва з вже існуючими громадськими організаціями, пишемо програму дій у кожному регіоні, а у вересні завершимо загальнонаціональну програму оновлення країни"

"Щодо приналежності того чи іншого народного депутата до спецслужб, така інформація є і вона доводилася і доводиться до Президента України. Професійності у працівників СБУ цілком достатньо для того, щоб і надалі ефективно працювати. Питання у підтримці Президента і парламенту, тому що саме вони визначають і пріоритети, і завдання СБУ"

"Верховна Рада, Кабмін збільшили своє фінансування на 15-20% вже в цьому році, вже зараз.
Дефіцит бюджету збільшується катастрофічними темпами. Обіцянки були протилежні. Тому наша програма оновлення країни буде основною для того, щоб бюджет був реальний і був спрямований не на фінансування влади, а на фінансування конкретних лікарень, шкіл, доріг у селах та містах України"

"Хто замовив вбивство Гонгадзе і не тільки його. Мене вразило, коли ми з моїми колегами знайшли рештки і з’ясували всі обставини того, де було вбивство. До цього часу так і не з’ясовано там знайдено рештки ще 7-8 осіб. На ці питання повинен відповісти генерал Пукач, який керував департаментом. Буду вимагати як громадянин, щоб відбувся суд, публічне засідання"Данное мероприятие проводится в Пресс-центре Информационного агентства ЛІГАБізнесІнформ
по адресу: Киев, ул. Шамрыло, 23

тел.: (044) 593-16-37
e-mail: press@liga.net
Подробнее о Пресс-центре (press.liga.net) >>>Данное мероприятие проводилось в Пресс-центре Информационного агентства ЛІГАБізнесІнформ по адресу: Киев, ул. Парково-Сырецкая, 23

тел.: (044) 593-16-37
e-mail: press@liga.net
Подробнее о Пресс-центре (press.liga.net)

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter