26.2 29.26
 Вебинар: Государственный веб-портал бюджета для граждан - Фото
Завершено
Прес-конференція

23.

11

Вебинар: Государственный веб-портал бюджета для граждан

23 листопада о 13:00 у прес-центрі ЛІГАБізнесІнформ ( Київ, вул. Парково-Сирецька, 23)  відбувся вебінар для громадськості на тему "Державний веб-портал бюджету для громадян".

Спікер

Людмила Курчерук, проектний менеджер "Відкриті Публічні Фінанси" (ДУ "ВПФ"- розробника Open Budget) розповіла про функціонал порталу, його можливості та про усі особливості пошуку інформації на openbudget.gov.ua   

Цього року у вересні у Міністерстві фінансів України презентували портал "Відкритий бюджет для громадян". На порталі у відкритому доступі знаходиться інформація про виконання бюджету 2018 року та проект бюджету 2019 року.

Розробники (ДУ ВПФ) мають на меті показати всі стадії бюджетного процесу: планування, виконання та аналіз.

Вебінар для громадськості "Державний веб-портал бюджету для громадян" реалізується спільно з ДУ Відкриті Публічні Фінанси, Міністерством фінансів України та проектом "Ефективне управління державними фінансами".

 Вебинар: Государственный веб-портал бюджета для граждан Вебинар: Государственный веб-портал бюджета для граждан Вебинар: Государственный веб-портал бюджета для граждан Вебинар: Государственный веб-портал бюджета для граждан Вебинар: Государственный веб-портал бюджета для граждан Вебинар: Государственный веб-портал бюджета для граждан Вебинар: Государственный веб-портал бюджета для граждан Вебинар: Государственный веб-портал бюджета для граждан Вебинар: Государственный веб-портал бюджета для граждан Вебинар: Государственный веб-портал бюджета для граждан Вебинар: Государственный веб-портал бюджета для граждан Вебинар: Государственный веб-портал бюджета для граждан Вебинар: Государственный веб-портал бюджета для граждан
Фото: Архив Пресс-центра Liga
Всі заходи Всі заходи
Замовити захід