37.51 36.57
Вебінар: Громадський контроль бюджету - Фото
Завершено
Прес-конференція

18.

12

Вебінар: Громадський контроль бюджету

18 грудня о 13:00 у прес-центрі ЛІГАБізнесІнформ (Київ, вул. Пароково- Сирецька, 23) відбувся вебінар: Громадський контроль бюджету.

Вважаєте що відкриті дані це надто складно, ними можуть користуватися тільки фахівці? Все ще не вірите, що саме громадяни можуть контролювати державний бюджет та впливати на рішення? Тоді 18 грудня о 13:00 Юлія Петленко, виконавчий директор ГО "Культурний центр АРІЯ –СКІФ", к.е.н., доцент кафедри фінансів КНУ імені Тараса Шевченка переконає вас у протилежному і проведе вебінар на тему "Громадський контроль бюджету". Ви дізнаєтеся яким чином громадськість може ефективно контролювати бюджет, та як цьому сприяють відкриті дані порталу e-data.gov.ua. 

Нагадаємо, що цього року у вересні у Міністерстві фінансів України презентували другий модуль проекту E-DATA - портал "Відкритий бюджет для громадян". На порталі у відкритому доступі знаходиться інформація про виконання бюджету 2018 року та проект бюджету 2019 року.

Онлайн трансляція відбувся на сайті прес-центру ЛігаБізнесІнформ

Вебінар для громадськості "Громадський контроль бюджету" реалізується проектною командою Є-data спільно з Міністерством фінансів України та проектом "Ефективне управління державними фінансами".

Вебінар: Громадський контроль бюджетуВебінар: Громадський контроль бюджетуВебінар: Громадський контроль бюджетуВебінар: Громадський контроль бюджетуВебінар: Громадський контроль бюджетуВебінар: Громадський контроль бюджетуВебінар: Громадський контроль бюджетуВебінар: Громадський контроль бюджетуВебінар: Громадський контроль бюджетуВебінар: Громадський контроль бюджетуВебінар: Громадський контроль бюджетуВебінар: Громадський контроль бюджетуВебінар: Громадський контроль бюджету
Фото: Архив Пресс-центра Liga
Всі заходи Всі заходи
Замовити захід